SOSYAL MEDYA – Rayno Co – Dijital Medya Tasarım ve Reklam Ajansı

SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİMİ VE PLANLAMA

İnternet sitesi yaptırmak için bizlere ulaşan firmaların tamamına sunduğumuz standart ajans davranışlarının dışında olan "çözüm ortağı" disiplinimiz ile süreç firma ile yakın temas halinde geçiyor. Hazırlanan tasarım taslaklarının arasından seçilen çalışmanın entegre aşamasından kullanılan görseller ve yazılan içeriklere kadar adım adım onay süreciyle ilerleyen proje finalde firmanın hedeflediği çalışmayı ortaya koyup, firma hedeflerinin gerçekleşmesi sağlanır.

Tasarım sürecinde google tarafına yapılan kayıtlar, internet sitesinin hem ön plana çıkmasını hemde ücretli arama ağı reklamları gibi google ads seçeneklerinde avantajlı olmalarını sağlıyor. Link yapısı ve sistemde kullanılan yazılımın özgünlüğü, firmanın internet üzerinde yer alacağı popüleriteyi belirlemekde büyük rol oynuyor. Yapılan internet sitesinden sonra ise oryantasyon süreci için firma departmanında bulunan yetkili kişiye gerekli eğitimlerde bizim tarafımızdan ücretsiz verilip hem bütün sürecin takip edilmesi hem de şeffaf çalışma disiplinimizi ortaya koyuyor.

Sosyal medya; çağımızın olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Günümüzde hemen hemen herkes sosyal medya hesaplarında paylaşım yapıyor, yapılan paylaşımları inceleniyor, yorum yapıyor ve beğeniyor. İnsanların yeni yaşam alanı olarakta anılan bu platformlarda ise firmaların bulunması ve reklam çalışmalarını sürdürmesi günümüz de zorunluluk halini almış durumda.. Sosyal medya gibi interaktif ve büyük bir mecrada firmanızı temsil ederek hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlayabilir, tanıtım ve reklamınızı yapabilir, marka bilinirliğini sağlayıp, satışlarınızı arttırabilirsiniz.Her bir sosyal medya ağının kendi yapısına uygun biçimde kullanılması, doğru hedef kitlenin belirlenmesi, etkili başlıklarla nokta atışı içerik hazırlanması, editoryal bir takvimle takip ve analizlerin en etkin şekilde yapılması önemlidir.

Reklamlar firmaların, ürünlerin ve hizmetlerin tanıtılmasında kullanılan ve müşteri potansiyeli oluşturmada etkili yollardan biridir. Reklamların başarılı ve kaliteli olmasını sağlayan etken ise alanında tecrübeli ve yetkili kişilerden yardım alınmasıdır. Reklam ajanslarından alınan danışmanlık hizmetleri ile ortaya başarılı sonuçlar çıkar. Hazırlanan reklamlar dikkat çekici olmalı ve verilmek istenen mesajları iyi bir şekilde yansıtması gerekir. Reklamların daha çok insana ulaşmasını sağlayan reklamların yayınlandığı kanallardır. Bu kanallar içerisinde önemli bir yere sahip olan internet verimli bir şekilde kullanılır. Burada yer alan ve yoğun kullanıcıların olduğu siteler, reklamlarınızın yayınlanması gereken önemli alanlardır. Sunulan reklamlar ise hedef edilen müşteri potansiyeline ulaşılmaya çalışılır.


home_interactive_offer_list_1

LİSANLI GÖRSELLER

İnternet sitesi projelerimizde kullandığımız bütün görseller lisanslıdır. Bu lisans ile hem hukuki olarak hem de google tarafındaki özgün içerik beklentisi karşılanmaktadır. 1.500.000 adet içeriğin bulunduğu stok görsel arşivinden dilediğiniz görseli rahatlıkla kullanabiliriz.

home_interactive_offer_list_2

ETKİLEYİCİ MOTTOLAR

Projenizi yansıtacak motto ile yola çıkıyoruz. Bu bizim motivasyonumuzu arttırırken firma tarafındanda çalışma dinamik hale geliyor.

home_interactive_offer_list_3

YAYINLAMA

İnternet siteniz yayınlandıktan sonra gerekli google kayıtları yapılıp, search console'dan bütün linklerin index başvurusu yapılır. Bu sayede google'da kısa sürede görünürlüğünüz aktif hale gelir..

Referanslarımız

Animasyon Post Çalışmalarımız

SİZİ ARAYALIM

Size ulaşmamız için lütfen isim ve telefon bilginizi yazıp gönderin.