WEB TASARIM – Rayno Co – Dijital Medya Tasarım ve Reklam Ajansı

WEB TASARIM

WEB TASARIM HİZMETİ

İnternet sitesi yaptırmak için bizlere ulaşan firmaların tamamına sunduğumuz standart ajans davranışlarının dışında olan "çözüm ortağı" disiplinimiz ile süreç, firma ile yakın temas halinde geçiyor. Hazırlanan tasarım taslaklarının arasından seçilen çalışmanın entegre aşamasından kullanılan görseller ve yazılan içeriklere kadar adım adım onay süreciyle ilerleyen proje finalde firmanın hedeflediği çalışmayı ortaya koyup, firma hedeflerinin gerçekleşmesi sağlanıyor.

Web tasarım sürecinde google tarafına yapılan kayıtlar, internet sitesinin hem ön plana çıkmasını hemde ücretli arama ağı reklamları gibi google ads seçeneklerinde avantajlı olmalarını sağlıyor. Link yapısı ve sistemde kullanılan yazılımın özgünlüğü, firmanın internet üzerinde yer alacağı popüleriteyi belirlemekde büyük rol oynuyor. Yapılan internet sitesinden sonra ise oryantasyon süreci için firma departmanında bulunan yetkili kişiye gerekli eğitimlerde bizim tarafımızdan ücretsiz verilip hem bütün sürecin takip edilmesi hem de şeffaf çalışma disiplinimizi ortaya koyuyor.


home_interactive_offer_list_1

LİSANLI GÖRSELLER

İnternet sitesi projelerimizde kullandığımız bütün görseller lisanslıdır. Bu lisans ile hem hukuki olarak hem de google tarafındaki özgün içerik beklentisi karşılanmaktadır. 1.500.000 adet içeriğin bulunduğu stok görsel arşivinden dilediğiniz görseli rahatlıkla kullanabiliriz.

home_interactive_offer_list_2

ETKİLEYİCİ MOTTOLAR

Projenizi yansıtacak motto ile yola çıkıyoruz. Bu bizim motivasyonumuzu arttırırken firma tarafındanda çalışma dinamik hale geliyor.

home_interactive_offer_list_3

YAYINLAMA

İnternet siteniz yayınlandıktan sonra gerekli google kayıtları yapılıp, search console'dan bütün linklerin index başvurusu yapılır. Bu sayede google'da kısa sürede görünürlüğünüz aktif hale gelir..

SİZİ ARAYALIM

Size ulaşmamız için lütfen isim ve telefon bilginizi yazıp gönderin.